Pośrednictwo w obrocie
nieruchomościami

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, domów, lokali, hal, działek, kamienic na terenie województwa Kujawsko - pomorskiego. Wieloletnie kontakty, pozwalają nam przeprowadzić transakcję sprawnie, bezpiecznie i z korzyścią dla obu stron. Ograniczenia prawne i czasowe nie stanowią dla naszego zespołu przeszkód, co wynika z doskonałych umiejętności handlowych oraz szerokiej wiedzy popartej doświadczeniem i wykształceniem.

Skontaktuj się

Zarządzanie
nieruchomościami

Wynajmowana nieruchomość to doskonała inwestycja, pod warunkiem, że przebiega bez komplikacji, a rachunki są opłacane na czas. To obszar w którym również wspomagamy naszych inwestorów, zarządzamy obiektami handlowymi, a także inwestycjami prywatnymi, takimi osiedla, mieszkania, czy też kamienice. Rozliczenia z najemcami, bieżące rachunki, przegląd stanu nieruchomości i niezbędne działania w tym zakresie, to nasza codzienność, a Twój wolny czas.

Skontaktuj się

Finanse,
kredyty

Pośrednictwo w uzyskaniu finansowania to kolejny aspekt, bez którego większość inwestycji nie mogłaby się odbyć. Tu liczą się przede wszystkim najlepsze warunki finansowe, dlatego jako niezależny przedstawiciel możemy wybrać i dostosować ofertę na miarę indywidualnych potrzeb. Co ważne, wiemy jak przygotować do zapytań kredytowych, również osoby z negatywną historią kredytową, a to pozwala nam odnotować ponad 95% pozytywnych wniosków celem uzyskania kredytu hipotecznego, gotówkowego, czy leasingu.

Skontaktuj się

Wycena
nieruchomości

Posiadamy licencjonowanego Rzeczoznawcę Majątkowego, który wyceni każdą nieruchomość, zarówno na potrzeby kredytu, sądu, czy też operatu szacunkowego. Przygotujemy niezbędne dokumenty i poinformujemy o szacunkowym koszcie już podczas konsultacji. Naszym priorytetem jest oszczędność Państwa czasu, dlatego po spotkaniu i poznaniu indywidualnej sytuacji, zasugerujemy rozwiązania optymalne pod względem zabezpieczenia prawnego i finansowego.

Skontaktuj się

Skup
nieruchomości

Od kilku lat skupujemy nieruchomości zadłużone, komornicze oraz z nieuregulowanym stanem prawnym, dzięki czemu umożliwiamy szybkie pozyskanie środków finansowych, a sami przeprowadzamy transakcję z minimalnym udziałem zbywcy. Dzięki kompleksowemu wsparciu możemy zagwarantować późniejszą pomoc z uregulowaniem sytuacji w BIK'u oraz BIG'u. Zgłoś nam swoją nieruchomość wraz z opisem sytuacji, niezależnie od poziomu skomplikowania, a my przedstawimy Ci opcje wsparcia finansowego i merytorycznego.

Skontaktuj się

Remonty i Wykończenia
nieruchomości

Celem naszych działań jest przyniesienie jak największych korzyści dla naszych klientów i szybkiej radości z mieszkania lub inwestowania, dlatego poszerzyliśmy zakres naszych usług o remonty. Toruń i obszar około 100 km, to lokalizacje, gdzie można zamówić kompleksowe wykończenie lokalu. Realizacje pod klucz, cieszą się największym uznaniem, dzięki czemu w większości sytuacji niezbędny remont lub zmiany pod nowe przeznaczenie pomieszczeń, należy do przyjemnych.

Skontaktuj się

Zainwestuj w Toruniu

Miasto ze stałym wzrostem inwestycji

 

Województwo kujawsko – pomorskie charakteryzuje się bogatym zapleczem kulturalnym, doskonałą infrastrukturą, ale przede wszystkim zabytkową i niepowtarzalną atmosferą. To właśnie przyciąga miliony turystów, tysiące nowych mieszkańców i dziesiątki atrakcyjnych inwestycji.

  • Lider jakości życia w Polsce (Diagnoza społeczna 2013)
  • Połączenie z autostradą A1 (Fragment europejskiej drogi E75)
  • Miasto pełne kultury (Toruń na liście światowego dziedzictwa kultury)
  • Blisko 100 tyś. mieszkańców w okolicy (Bliskie połączenie z Bydgoszczą)

Zadowolenie klienta

To nasz główny cel. Przekonaj się sam

Anna Górecka

Wybór firmy Grupa Magiczne Nieruchomości był dla mnie strzałem w dziesiątkę.Opiekunem moim jest p.Monika Indrak . Pełna energii i entuzjazmu osoba , zagwarantowała mi profesjonalną obsługę tranzakcji .Potwierdzam wysoka jakość wszelkich działań Pani Moniki na każdym etapie wynajmu.dostepna jest dla mnie o każdej porze .Mieszkanie wynajęte zostało bardzo szybko.Polecam współpracę z p.Monika Indrak

Bogusław

Jestem stałym klientem biura Magic Nieruchomości. Wieloletnie korzystanie z usług ” Magica ” to sprawnie przeprowadzone transakcje zarówno sprzedaży i kupna mieszkań jak i ich wielokrotne wynajmy. Ostatnie moje zlecenie sprzedaży domu już po niespełna trzech miesiącach zaowocowało podpisaniem umowy przedwstępnej i nie odbieram tego jako tzw. fuks a profesjonalizm osób zajmujących się transakcją. Szczerze polecam i dziękuję za dotychczasową współpracę.

Znajdź
nieruchomość

Poznaj
nas